Влада

Піарити Житомирського губернатора Рижука за бюджетні гроші будуть ЗМІ регіоналів

4 вересня 2013, 13:01

Житомирський губернатор Сергій Рижук довірив свій піар регіоналам. Про це повідомляє Центр політичних Студій та Аналітики

Житомирська обласна державна адміністрація заплатить місцевим журналістам, щоб ті висвітлювали її роботу. Більші суми дістануться ЗМІ, що підконтрольні депутатам від Партії регіонів.

За інформацією Вісника державних закупівель,12 серпня департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської облдержадміністрації акцептував пропозицій на 382 тис. грн. За ці гроші місцева преса має, за умовами тендеру, створювати якісні і відповідні стандартам журналістики матеріали.

Облдержадміністрація прикупила послуг різних типів ЗМІ: телебачення, радіо, інтернет-видання і друкована преса. Усього послуги надаватимуть 30 засобів масової інформації.

Найбільше - 90 тис. грн. отримає «Студія Калина», керівник і одноосібний власник якої – Олександр Каліновський.

50 тисяч виграла ТОВ «Телерадіокомпанія «Союз-ТВ». Близько 25% компанії належить ТОВ «Капіталінвест», яким володіє народний депутат 6 скликання від Партії регіонів Едуард Прутнік. Ще 6% зареєстровано на регіоналку Ірину Любченко. Очолює підприємство і має 25% його акцій екс-депутат Житомирської міськради від БЮТ Олег Бабкін. Решта 25 % належить ТОВ «Медіасталь».

23 тис. грн. дістанеться КП «Творче об’єднання «Коростеньмедіа», яке очолює член Коростенської організації Партії регіонів, Андрій Максименко.

10 тисяч дістанеться Житомирській міській радіокомпанії «Крок Радіо», якою володіє депутатка облради від Партії регіонів Тетяна Іваницька.

34 тис. грн. отримає Житомирська держтелерадіокомпанія. Інших 25 ЗМІ отримають по 7 тисяч гривень.

За умовами тендеру, піарити облдержадміністрацію ЗМІ повинні до кінця 2013 року.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська облдержадміністрація заплатить за свій піар майже 400 тис. грн. Найбільше грошей отримає «Студія Калина», разом з тим, за свій піар губернатор Сергій Рижук не буде платити обласному телебаченню та газеті «Житомирщина».

Житомир.info за матеріалами Центру політичних студій на аналітики

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі