Понад 72 тонни картоплі, моркви, буряка, капусти та цибулі зібрала обласна організація “Червоного Хреста» у ході акції «П’ять картоплин». Акція охопила усю Житомирську область.
Інформацію про збір допомоги населенню Луганської області розповсюджували серед школярів і пропонували їм принести по півкілограма картоплі або інших овочів. До благодійної ініціативи швидко долучилися й прості мешканці міст і сіл.
Зрештою, впродовж трьох тижнів зібрали понад 60 тонн картоплі, майже 5 тонн моркви, 3,6 тонн буряка, 1,2 тонни цибулі, 2,6 тонн капусти, а ще часник, горіхи, яблука і консервацію.
Тепер вантаж відправлять на Луганщину, зокрема, у Сєвєродонецьк та Рубіжне. У першу чергу продовольство роздаватимуть людям, які втікали із захоплених терористами територій і на порозі зими лишились без засобів існування.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)




















