Реанімобіль для медичної служби 95-ї окремої аеромобільної бригади передадуть житомирські активісти.
Машину придбали у Польщі на початку листопада, впродовж місяця її лагодили житомирські умільці. За словами координатора проекту Олексія Буковського, запчастини купували зі знижками, а усі роботи проводили безкоштовно.
Тепер машина готова до передачі військовим, але активісти продовжують збір грошей, щоб доукомплектувати її медичним устаткуванням. У найближчі дні реанімобіль оснастять кардіомонітором, дефібрилятором, системою штучної вентиляції легенів та медикаментами.
Впродовж тижня машину можна буде побачити у велелюдних місцях Житомира і долучитися до збору коштів, в вже 6 грудня, у День Збройних Сил України, біля входу в ТРЦ «Глобал UA» реанімобіль освятять і передадуть воїнам на передову.






























