«Писанка – це неповторне багатство. Його треба берегти, як безцінний скарб! Нам слід пишатися ним перед усім світом», - сказав у свій час Олександр Довженко.
Творити «неповторне багатство» 13 березня у Будинку урочистих подій житомирських дітлахів вчила майстриня, голова обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців Інна Величко. Разом з дітьми мистецтву творити писанки охоче вчилися і дорослі.
Як повідомляв Житомир.info, у Будинку урочистих подій (по вулиці Великій Бердичівській) управління культури Житомирської міської ради проводить серію безкоштовних майстер-класів з Петриківського розпису, писанкарства, орігамі тощо.
Реєстрація для участі в майстер-класах для охочих за телефоном: 43-79-77.
Графік проведення майстер-класів з петриківського розпису, писанкарства, орігамі, курсів з української мови та традицій, віртуальних екскурсій по місту дивіться тут.













































Фото Андрія Дідківського




















