Студент Житомирського політехнічного університету Артур Корніюк став дипломантом Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута».
Про це Житомир.info повідомила прес-служба Житомирського державного технологічного університету.
«З 18 по 20 вересня Маріуполь приймав Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2015», на якому Житомирщину представляв Артур Корніюк. Це право він здобув під час попереднього відбору, що проходив у рамках фестивалю в Житомирі в листопаді 2014 року. Тоді у фінал пройшли ще троє виконавців та колектив із Житомирської області, але через фінасові труднощі та ситуацію в прифронтовому Маріуполі, на фестиваль вони не поїхали. На фестиваль Корніюк підготував 3 пісні – «За Україну», «Єдина» і пісню «Дивак», яка вирізняється своєю оригінальністю. Журі відзначило виконавця за розкриття патрітичної тематики, а у номінації «Акустична музика» студент ЖДТУ Артур Корніюк став дипломантом», – йдеться у повідомленні.
Як повідомляв Житомир.info, Артур Корніюк розповів, що фестиваль «Червона рута» – це хороша можливість заявити про себе, познайомитися із талановитою українською молоддю та випробувати свої можливості.




















