Місто

До нової патрульної поліції за два тижні подали близько 5,5 тис. анкет, більшість - житомиряни

19 October 2015, 12:15

Найбільше бажаючих стати патрульними поліцейськими серед жителів Житомира – майже 3 тисячі осіб.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.

«За результатами двох тижнів прийому заявок кандидатами на службу до нової патрульної поліції подано близько 5,5 тисяч анкет. Трохи більше половини з них (понад 54%) бажаючі служити заповнили в онлайн режимі», – йдеться в повідомленні.

Серед учасників першого етапу відбору більше половини кандидатів мають вищу освіту. Серед бажаючих вступити до лав патрульної поліції – 39,2% - безробітні, 17% - студенти, 7,5% — діючі працівники міліції, решта — представники інших професій. 68,8% кандидатів становлять чоловіки. Із загальної кількості прийнятих анкет майже 3 тисячі – від жителів Житомира.

Набір до патрульної поліції у Житомирі триватиме до 23 жовтня 2015 року щоденно (крім вихідних) з 9.00 до 18.00.

Подати заявку до участі в конкурсі може кожен бажаючий змінити країну на краще, незалежно від статі, віком від 21 до 35 років, фізично розвинений, з посвідченням водія категорії «В» та знанням української мови, без судимостей.

Про умови конкурсу більше можна дізнатись за номером багатоканальної «гарячої лінії» (0412) 40-77-77 або на сайті mvs.gov.ua, де також можна зареєструватись через онлайн-анкету.

Як повідомляв Житомир.info, керівництво МВС України оголосило про набір тренерів для майбутньої поліції Полтави, Житомира, Слов'янська (Краматорська) та Запоріжжя. Оплата – 200 грн за заняття.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі