ТОВ «Ласла» з юридичною адресою в Одесі та фактичним розташуванням у Житомирі продовжує свою діяльність зі збору та утилізації промислових відходів I – III класу небезпеки без продовження ліцензії.
Про це Житомир.info повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
«Державною екологічною інспекцією у Житомирській області за результатами здійснення державного контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища в частині поводження з небезпечними відходами на території Житомирської області встановлено, що частина підприємств, установ та організацій області уклала договори про передачу на утилізацію небезпечних відходів з ТОВ «Ласла» (зареєстроване за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Транспортна, 3 А (Б) та розташоване за адресою: м. Житомир, вул. Чехова, 1). Проте, по закінченню терміну дії ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, ТОВ «Ласла» продовжило діяльність із збирання, зберігання, перевезення небезпечних відходів для подальшої утилізації від суб’єктів господарювання Житомирської області з оплатою даних робіт», - інформує інспекція.
Екологи нагадують, що, відповідно до п. н) ст. 17, ст. 34 Закону України «Про відходи», суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов'язані мати ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.
«У зв’язку з вищевикладеним Дерекоінспекція у Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання, внаслідок діяльності яких утворюються небезпечні відходи (відходи I – III класу небезпеки) з проханням здійснювати передачу небезпечних відходів підприємствам та організаціям, що мають ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами з метою недопущення порушення вимог ст. 17, 32 Закону України «Про відходи», за що передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу за ст. 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - повідомляє прес-служба інспекції.
В інтернеті є інформація, що ТОВ «Ласла» займається утилізацією промислових відходів 1-4 класів небезпеки (збір, транспортування і зберігання) та оформленням повного пакету документів.
Як повідомляв Житомир.info, у 2014 році в Житомирській області невідомі «утилізували» близько 500 відпрацьованих люмінесцентних ламп, вивантаживши їх неподалік від траси Житомир-Коростишів.