ДОПОМОГА

Десятирічна Ілона з Житомира, якій лікували викривлення хребта, проходить курс реабілітації та дякує за підтримку

22 грудня 2016, 14:23

Житомирянка Людмила Гончаренко показує два рентгенівських знімки, на яких видно різницю у викривленні хребта її десятирічної доньки Ілони.

У квітні 2016 лікарі діагностували в дівчинки страшну хворобу: «ідіоматичний правосторонній S-подібний сколіоз грудно-поперекового відділу хребта IV ступеня». Вже влітку хребет Ілони був викривлений на 85 градусів. Завдяки небайдужим людям родині вдалось зібрати колосальну суму грошей і зробити операцію. Ілона разом із мамою провели в київській лікарні три місяці. Перед самою операцією медики не брались прогнозувати результат і готували маму дівчинки до найгіршого.

«Лікарі перед операцією нас викликали. Прогнозі були важкі, що Ілона навіть не зможе ходити. Мене одразу до цього підготували. Але слава Богу. Ілону на операцію забрали о дев’ятій ранку, і майже о шостій привезли з операційної до реанімації. Лікар каже: Ілона, воруши ногами. Ілонка ногами поворушила. Для нас це був дуже добрий результат. Я дуже задоволена. Всім людям я дуже вдячна. Усім, хто відгукнувся на нашу біду. Це і міська рада. Дуже вдячна Аліні, Вадиму, добрим листівкам, які продавали. Колективу магазину «Океан». Людмила Геннадіївна Кропивницька відгукнулась, першою прийшла до нас. Я дуже усім вдячна», - розповіла мама дівчинки 22 грудня.  

Людмила Гончаренко розповідає: конструкція, яка вирівнює хребет дівчинки, тимчасова, але вже відчутно результат.

«Конструкція в нас стоїть зараз «на виріст». Тобто, ми будемо їхати в Київ через кожних три-чотири місяці. Лікарі будуть дивитись, на скільки Ілона сантиметрів підростає. Потім будуть знову розкривати хребта, і нам цю конструкцію будуть підтягувати. Вона на чотири-п’ять років. Подивляться, як Ілона росте. А тоді потрібно буде поставити постійну конструкцію. Зараз вже після операції ми підросли на 10 сантиметрів», - каже Людмила Гончаренко.

Нині Ілона та її мама згадують хворобу, як страшний сон, але попереду в дівчинки ще довгий період реабілітації, на яку потрібні кошти. Усі, хто хоче і має можливість допомогти дівчинці, може перерахувати кошти на рахунок її мами Людмили Гончаренко.

№ КАРТКИ ПРИВАТБАНК – 4149 4978 0145 8250, ОТРИМУВАЧ – ГОНЧАРЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА (МАМА).

Як повідомляв Житомир.info, півроку тому через хворобу Ілона не могла нормально їсти і її мучили болі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі