Як змінилась робота ПриватБанку після націоналізації, якою є ситуація із ліквідністю банку та які плани збираються втілити у 2017 році - про це під час прес-конференції з нагоди 15-річчя Житомирського регіонального управління ПриватБанку розповів новий його керівник Вадим Хиля. За його словами, націоналізація не принесла ніяких негативних наслідків для банку, а навпаки, дозволила працювати за державними програмами. Станом на квітень 2017 року ПриватБанк є найбільш ліквідним банком України та №1 за кількістю депозитів у Житомирській області.
«Всі процеси за 15 років та націоналізація допомогли нам вийти на ті напрямки співпраці із державою, які нам були недоступні. Зокрема, програма теплі кредити, зокрема, програми по роботі із бюджетними коштами і тому подібне. Це по-перше. По-друге, можливо наші технології, якими на сьогоднішній день банк володіє і які були створені нашими спеціалістами, реалізувати в державі. Тобто, ми готові давати наші продукти державі і зробити наші державні органи влади також сучасними, просунутими. Щоб світ дивився так, як він дивиться на Приват24, на наші якісь урядові речі, можливо, на органи місцевого самоврядування», - каже директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Вадим Хиля.
Одним із досягнень ПриватБанку керівники Житомирського регіонального управління називають розвиток напряму співпраці із малим та середнім бізнесом. Окрім цього, за словами банкірів, націоналізація дозволила банку брати участь і у державних програмах.
«На мою думку – це розв’язує руки. І розв’язує руки в досить великому обсязі. Ті самі ОСББ можуть отримувати до 70% компенсації. Шляхом компенсації вони для себе: а) здешевшують кредит, б) роблять суму кредиту значно меншою. Зважаючи на нашу економіку, це стає доступним для людей», - розповідає керівник напрямку з активно-пасивних операцій клієнтів Житомирського РУ ПриватБанку Роман Грицюта.
За 15 років існування Житомирського регіонального управління клієнтами ПриватБанку стали 100 000 пенсіонерів. 100 тисячним пенсіонером, який відтепер отримує виплати через ПриватБанк є Любов Наришкова. Раніше як і більшість пенсіонерів вона отримувала гроші у поштовому відділенні. Зараз же жінка переконує: хоч спочатку і вагалась, але ще жодного разу не пожалкувала про перехід на обслуговування в ПриватБанку
«Я на сьогоднішній день скажу правдиво, що я задоволена. Задоволена чим? По-перше - люди на своєму місці. всі молоді особи працюють. І коли я прихожу туди, то завжди зустрічають з повагою. Це головне, що люди тебе поважають. Немає такого, що «сядь, відійди, почекайте». Все швидко робиться на місці», - розповідає Любов Наришкова.
За словами керівництва Житомирського регіонального управління ПриватБанку як і впродовж п’ятнадцяти років банк відчував і надалі відчуває відповідальність перед своїми клієнтами і головним своїм завданням вважає зручність обслуговування.