Місто

У гідропарку кілька десятків житомирян влаштували новорічний забіг

1 січня 2018, 17:30

На новорічний забіг 1 січня 2018 року в Житомирі вийшло більш як 70 людей. Це і професійні бігуни, і люди без підготовки, і родини з дітьми.

«Я дуже рано прокинувся зі своєю хрещеною Тетяною, щоб взяти участь у забігу клубу «Полісся UA», - розповів учасник забігу Кіріл Герасимчук.

Одягнувши новорічні шапочки і прикрасивши спортивний одяг дощиком, прихильники здорового способу життя подолали дистанцію у декілька кілометрів.

«Намагаємося у 2018 рік увійти молодшими, фізично здоровішими і, власне, вирішили приєднатися до цієї ініціативи», - сказав Іван Фурлет.

«Започаткувати гарну традицію. І почавши так рік, думаю, маємо чудово так його провести», - додала Катерина Фурлет.

На фініші учасників забігу частували гарчим чаєм та запашною ухою.

«Боже, така новорічна, чарівна, хочеться з’їсти але все для наших спортсменів. Уха додає сил багато», - розповів Ігор Рихлюк.

Кожен учасник міг на власний розсуд обрати дистанцію. Фінішувавши, ніхто не приховував емоції.

«Враження надзвичайні. Це перший раз у житті я бігла 7,5 км. Я всім раджу 1 січня бігати, хоча важко на повний шлунок, тому що у нас такі традиції Ми всі святкували, проводжали, зустрічали… Зараз будемо купатися», - розповіла учасниця забігу Ірина Дітківська.

Найбільш хоробрі учасники покупалися у Тетереві і закликали житомирян вийти 1 січня якщо не на пробіжку, то хоча б на прогулянку.

«Ми хочемо побажати житомирянам, щоб вони мали міцне здоров’я. вели здоровий спосіб життям, поменше їли у новорічну ніч салатів з майонезами і пили горілки, а краще нехай вранці бігають», - сказала учасниця пробігу Наталія Чісліна.

«Поки людина активна - вона здорова. а коли ми втрачаємо активність, на жаль, ми згасаємо. Ну і новий рік. Це свято. І так підкреслити це свято активним дійством це непогано на нашу думку», - сказав голова спортивного клубу «Полісся UA» Володимир Яковенко.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: новий рік забіг гідропарк  
Матеріали по темі