Фоторепортаж

До дня народження Сергія Корольова у Житомирському музеї космонавтики показали розсекречені фільми та раритетні експонати. Фоторепортаж

12 січня 2018, 15:04

12 січня у Житомирі відбулися урочистості з нагоди відзначення 111-річниці з дня народження Сергія Корольова. Вранці житомиряни покладали квіти до пам’ятника видатного академіка, а трохи пізніше зібралися на дружню зустріч у музеї космонавтики.

Відвідувачам, з-поміж яких були посол Латвії та представники Державного космічного агенства України, показали розсекречені фільми про конструктора та раритетні експонати музею, а також похвалилися новими надходженнями.

Нагадаємо, напередодні святкування журналісти завітали до будинку, в якому народився геніальний вчений.

Як повідомляв Житомир.info, упродовж 2017 року музей космонавтики ім. С.П. Корольова у Житомирі відвідали більше 150 тис. людей, що більш ніж утричі перевищує показники 2014 року. У листопаді минулого року у музеї почали збирати кошти для придбання унікальних зібрань поштових марок, листівок, конвертів та значків на космічну тематику. Менше ніж за місяць завдяки меценатам була зібрана необхідна сума.

2 січня Житомирський музей космонавтики ім.С.П.Корольова одержав несподіваний і цінний подарунок – понад сотню поштових марок, присвячених історії космонавтики. «Космічну колекцію», зібрану у дитинстві і дбайливо збережену до сьогодні, передав музею Євген Процек. Пізніше ще один житомирянин передав Музею космонавтики сотню «космічних» поштових марок з власної колекції.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Корольов 111 річниця покладання квітів музей космонавтики 
Матеріали по темі