Влада

Заступник голови Житомирської ОДА та екс-голова отримали дипломи магістрів НАДУ

28 лютого 2018, 14:52

Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута закінчив навчання в Національній академії державного управління при президентові України та отримав диплом магістра.

Про це сам Лагута написав на своїй сторінці у Facebook 28 лютого.

«Втілюю на практиці концепцію Life Long Learning (освіта протягом життя). Цього разу – магістр управління суспільним розвитком НАДУ при Президентові України. На досягнутому не зупиняємось», - пише заступник голови ОДА.

На фото, яке виклав Ярослав Лагута, також тримає диплом магістра колишній голова облдержадміністрації Сергій Машковський.


Ярослав Лагута (ліворуч), голова Новоград-Волинської РДА Володимир Михнюк та Сергій Машковський (праворуч)Нагадаємо, Лагута вже має вищу освіту: у 1998 він закінчив Житомирський інженерно-технологічний університет за спеціальністю «менеджмент у виробничій сфері». На посаду заступника голови ОДА Ярослава Лагуту призначив Сергій Машковський в січні 2015 року

Як повідомляв Житомир.info, Сергій Машковський був звільнений з посади голови Житомирської облдержадміністрації указом президента від 31 серпня 2016 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Лагута диплом магістр Машковський  
Матеріали по темі