Влада

У селі Житомирської області до вересня планують закінчити реконструкцію дитсадка вартістю 5,4 млн грн

30 березня 2018, 16:06

Дитячий садок у с. Білка Коростенського району – один із 5 садків, який буде відновлено та реконструйовано на Житомирщині у 2018 році.

Про це зазначив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич 30 березня оглядаючи дитсадок у с. Білки у рамках робочої поїздки до Коростенського району, – пише сайт Житомирської облдержадміністрації.

«Садок у с. Білка – один із проектів ДФРР. Його мають завершити до 1 вересня цього року. Дав доручення сільському голові внести корективи щодо оформлення фасаду та внутрішнього оздоблення садочку. Щоб діти хотіли його відвідувати», – наголосив Ігор Гундич.

Роботи з реконструкції дитячого садка у с. Білки розпочались ще у 2012 році – із місцевого бюджету спрямували 1 млн 475,00 тис. грн. У 2015 роботи продовжились за кошти ДФРР зі співфінансуванням на загальну суму 686,434 тис. грн.

Оглядаючи приміщення дитсадку та аналізуючи роботи, які ще необхідно завершити, Ігор Гундич підкреслив, що завдання місцевої влади – контроль за якістю і темпами робіт.

«Сподіваюся, ви зробити все, аби діти дошкільного віку вже з першого вересня мали свій новий заклад. Як голова ОДА – беру цей об’єкт на власний контроль», – зауважив керівник області.

Для завершення реконструкції об’єкту необхідно майже 3,3 млн грн. Із коштів ДФРР планують залучити 2,9 млн грн, ще 329 тис. грн – із місцевого бюджету.

Як уточнили Житомир.info у прес-службі Житомирської ОДА, загальна сума реконструкції становить 5,4 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році Житомирська область зможе реалізувати інвестиційні програми та проекти регіонального розвитку за рахунок ДФРР на загальну суму 228 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Білка Гундич Коростенський район дитсадок ОДА  
Матеріали по темі