Економіка

У Житомирській області більше 130 іноземців мають престижну та рідкісну роботу

5 квітня 2018, 09:42

На квітень 2018 року в Житомирській області офіційно занятими є більше 130 іноземних громадян.

Про це 4 квітня повідомила прес-служба Житомирського обласного центру зайнятості.

«З початку 2018 року Житомирський обласний центр зайнятості оформив 48 дозволів на застосування праці іноземців, 19 з яких – повторно. Загалом, з урахуванням виданих дозволів у попередні роки, на сьогодні офіційно зайнятими в області є понад 130 представників інших держав. Дозволи видані роботодавцям Житомирської області на застосування праці іноземців з 22 країн світу. За країнами постійного проживання найбільше дозволів отримали громадяни Туреччини, Франції, Болгарії, Данії, Індії, Німеччини та Польщі», - інформує сектор з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства ОЦЗ.

Іноземці працюють здебільшого на керівних посадах або ж є фахівцями, яких не знайшлося серед жителів області. Це, приміром, петрограф (науковець, який вивчає гірські породи), пілоти повітряного судна, фахівці з раціоналізації виробництва, менеджер у сфері досліджень і розробок, головний фізик та ін.

Основні сфери економічної діяльності, в яких зайняті іноземці на Житомирщині - агропромисловий комплекс (агрономи, зоотехнік), швейне виробництво (технологи) та громадське харчування (керівники закладів та шеф-кухарі).

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році безробітні Житомирської області отримали 654 тис. грн на відкриття власної справи, у 2018 суму збільшили.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: робота працевлуштування зайнятість іноземець  
Матеріали по темі