Економіка

За І квартал житомирські аудитори забезпечили відшкодування втрат майже на 8 млн грн

16 квітня 2018, 17:49

Аудитори Житомирської області протягом січня-березня 2018 року забезпечили відшкодування втрат майже на 8 млн грн.

Про це інформує прес-служба північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Фахівці управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом трьох місяців 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 7,9 млн грн. За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади, підприємств, установ, організацій прийняли вісім управлінських рішень та прийняли до виконання 32 пропозиції за підсумками державних фінансових аудитів», - йдеться у повідомленні.

За інформацією аудиторів, правоохоронні органи за матеріалами ревізій і перевірок розпочали вісім досудових розслідувань та вручили десять письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

«За недотримання законодавства 33 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. До установ та організацій, де виявлено порушення, у семи випадках зупинено операції з бюджетними коштами. Крім того, житомирські аудитори ініціювали три позови щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури. Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 0,5 млн грн», - зазначили у прес-службі північного офісу Держаудитслужби.

Як повідомляв Житомир.info, державні аудитори Житомирської області забезпечили відшкодування втрат на суму 6,4 млн грн протягом січня-лютого 2018 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудитори кошти фінанси  
Матеріали по темі