Фоторепортаж

​Ревізор Тищенко в Житомирі, квітучі клумби та фестиваль електронної музики АТОМ. Фото тижня

21 квітня 2018, 17:13

Минулого тижня команда Нового каналу на чолі з ресторатором Миколою Тищенком взялася перевіряти кафе та ресторани у Житомирі.


У поминальну неділю, 15 квітня, на житомирському цвинтарі «Дружба» було не пропхатися, а перевізники скасували пільги в маршрутках.У Житомирі працівники КП засаджують клумби, в місті розквітли магнолії та форзиції.16 квітня біля села Барвинівка Новоград-Волинського району львівські вантажівки скинули близько 90 тонн сміття.17 квітня в житомирському парку готували до відкриття атракціони.


На вулиці Михайлівській увечері, 18 квітня, комунальники підключили та протестували фонтан з підсвіткою.


19 квітня Чернігівський автозавод, який блокував тендери міської ради, привіз у Житомир на оглядини свій автобус.19 квітня діти з організації «Все робимо самі» спільно з третьокласниками ЗОШ №3 пофарбували лавки та висадили петунії на Новому бульварі.Увечері 19 квітня в Житомирі стартував ІІІ міжнародний фестиваль експериментальної електронної музики АТОМ.


Житомирську Михайлівську 20 квітня прикрашали білими стрічками до відкриття фонтану та приїзду віце-прем’єра Геннадія Зубка.


Увечері 20 квітня на майдані Соборному вишикувались близько двох десятків автобусів МАЗ, які Житомир придбав у лізинг для найбільш проблемних вулиць міста.


Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фото тижня  
Матеріали по темі