Економіка

З початку року до місцевих бюджетів Житомирської області надійшло на 50 млн грн більше, ніж рік тому

11 травня 2018, 16:51

За 4 місяці 2018 року місцеві бюджети Житомирської області отримали більше 228 млн грн єдиного податку.

Про це 11 травня повідомив сайт головного управління Державної фіскальної служби в Житомирській області.

«Головне управління ДФС у Житомирській області повідомляє, що за 4 місяці 2018 року забезпечено до місцевих бюджетів 228,3 млн грн єдиного податку, що на 48,1 млн грн, або 26,7% більше, ніж за відповідний період 2017 року. Індикативний показник виконано на 122 відсотки», - інформує податкова.

Зокрема, від суб’єктів господарювання-фізичних осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, надійшло 158,9 млн грн єдиного податку, від юридичних осіб – 30,9 млн гривень, та від юридичних осіб сільгоспвиробників IV групи – 38,5 млн гривень.

Податківці нагадують, що платники першої та другої групи сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа поточного місяця. Такі платники можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

Платники єдиного податку третьої групи сплачують його протягом 10 календарних днів після граничного строку подання декларації за податковий звітний квартал.

Сільськогосподарські товаровиробники-спрощенці IV групи сплачують податок щоквартально, протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового звітного кварталу.

Як повідомляв Житомир.info, з початку року місцеві бюджети Житомирської області отримали більше 102 млн грн податків за землю, а надходження екологічного податку зросли на 0,5 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: податок ДФС єдиний податок  
Матеріали по темі