Економіка

За рік у Житомирській області на 21 млн грн зросли надходження податків від військового збору

25 травня 2018, 10:41

З початку року платники податків Житомирської області перерахували до державного бюджету 105,6 млн грн військового збору.

Про це інформує сектор головного управління ДФС у Житомирській області.

«У січні-квітні 2018 року платники податків Житомирщини перерахували до державного бюджету 105,6 млн грн військового збору. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 21,9 млн грн За квітень надійшло 27,6 млн грн, що на 4,0 млн грн більше проти минулого року», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до таких доходів належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна та інші доходи.

Платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Як повідомляв Житомир.info, за три місяці платники податків Житомирської області на потреби української армії сплатили понад 78 млн грн військового збору.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: військовий збір ДФС податок кошти  
Матеріали по темі