Місто

Цьогоріч у Житомирі майже 3 тисячі дітей відвідають пришкільні табори, – міська рада

30 травня 2018, 15:34

30 травня заступник Житомирського міського голови Вікторія Краснопір провела засідання міської координаційної групи з відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей у літній період 2018 року.

Про це інформує сайт Житомирської міської ради.

Під час наради обговорювалися питання про готовність ПЗОВ «Супутник» до оздоровчого сезону 2018 року. Вже 1 червня табір чекає дітей на першу оздоровчу зміну.

«Особливу увагу члени міської координаційної групи з відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей у літній період 2018 року приділили питанням щодо транспортного забезпечення підвезення батьків та дітей до ПЗОВ «Супутник» під час оздоровчих змін. Управління транспорту та зв’язку міської ради доопрацьовує остаточний графік підвозу пасажирів у робочі, вихідні та святкові дні», - йдеться у повідомленні.

«Вже 31 травня у Житомирі розпочнуть працювати табори з денним перебуванням при навчально-виховних закладах міста. Нагадаємо, в Житомирі у 2018 році заплановано функціонування 31 пришкільного табору з денним перебуванням із прогнозованою кількістю дітей – 2923 та терміном функціонування – 14 робочих днів. Вартість харчування у цих таборах становитиме 36 грн. З міського бюджету для функціонування таборів з денним перебуванням при навчально-виховних закладах міста виділено 761, 4 тис. грн», - зазначають у міській раді.

З 1 червня при підліткових клубах за місцем проживання будуть утворені відпочинкові групи по 12-15 дітей, на яких чекає також активний відпочинок: спортивні змагання, майстер-класи, екскурсії. Цього ж дня міський культурно-спортивний центр Житомирської міської ради на вулиці Михайлівській презентуватиме діяльність підліткових клубів.

Як повідомляв Житомир.info, улітку 2018 року в Житомирській області працюватиме 11 оздоровчих таборів – на 3 менше, ніж рік тому.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Краснопір міська рада літній табір школа  
Матеріали по темі