Фоторепортаж

​Майстерня міста, робот-екскурсовод та дубова алея з іменами загиблих воїнів у Житомирі. Фото тижня

9 червня 2018, 16:41

1 червня у виставковій залі по вулиці Театральній у Житомирі відкрилася виставка картин трьох художників: Юрія Дубініна, Марини Вербицької та Миколи Бутковського.2 червня в центрі Житомира до Дня захисту дітей відбулося традиційне «Свято Морозива», а в обласній філармонії імені Святослава Ріхтера - Другий Всеукраїнський фестиваль хорових колективів та вокальних ансамблів імені Івана Сльоти «А льон цвіте».
4 червня під Житомиром відбулось урочисте відкриття табору «Супутник» міськради.5 червня в Житомирському музеї космонавтики з’явився робот, який допомагає проводити екскурсії.

На 5 день купального сезону Житомир.info обійшов пляжі в гідропарку та подивився, як відпочивають містяни.6 червня на майданчику біля училища ім. Косенка по вулиці Пушкінській у Житомирі стартував урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста».Вранці 7 червня вийшли в рейс 14 нових комунальних автобусів. Вони їздіть на маршрутах 53 та 53-А.Майстер-класи під час другого дня фестивалю «Майстерня міста» тут.7 червня учасники бойових дій протестували проти монетизації пільг під стінами ОДА, затим їх запросили на зустріч з Ігорем Гундичем. Голова ОДА домовився з перевізниками, що вони до вересня 2018 возитимуть усіх пільговиків безкоштовно.
На Смолянському військовому кладовищі 8 червня висадили алею з 53 іменних дубів у пам’ять про загиблих Героїв російсько-української війни.П’ятничний фоторепортаж «Житомир у бокалі» тут.Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фото тижня  
Матеріали по темі