Влада

Чергова сесія Житомирської обласної ради запланована на кінець липня

13 червня 2018, 12:48

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма підписав розпорядження, яким скликає сімнадцяту сесію обласної ради сьомого скликання на 26 липня 2018 року.

Про це 13 червня повідомляє прес-служба облради.

«На розгляд сесії пропонується внести питання внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення підшефних військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, закріплених за Житомирською облдержадміністрацією, на 2018-2020 роки, внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік, питання комунальної власності та інші. На засідання запрошуються народні депутати України, голова, заступники голови, директори департаментів, начальники управлінь, відділів облдержадміністрації, голови районних рад, міські голови, керівники об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, керівники обласних об’єднань, організацій та установ, представники засобів масової інформації», - йдеться у повідомленні.

Початок роботи сесії обласної ради – о 10 годині.

Як повідомляв Житомир.info, 31 травня відбулася чергова сесія обласної ради, на якій були присутні 63 депутати з 64, у порядку денному було 100 питань.

Житомир.info

Теги: облрада сесія  
Матеріали по темі