Економіка

Після шестимісячних ревізій у Житомирській області притягнули до адмінвідповідальності майже 60 посадовців

2 серпня 2018, 11:02

Аудитори Житомирщини протягом першого півріччя 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 15 млн грн.

Про це 2 серпня інформує прес-служба управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

«Фахівці управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом січня-червня 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 14,8 млн грн. За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 36 управлінських рішень. За підсумками державних фінансових аудитів взято до виконання 44 пропозиції. Правоохоронні органи за матеріалами ревізій і перевірок розпочали 11 досудових розслідувань та вручили 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення», - йдеться у повідомленні.

За інформацією аудиторів, до підприємств, установ та організацій, під час ревізій в яких виявлено порушення, у 20 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

«За недотримання законодавства 57 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 15 – до дисциплінарної та матеріальної. Трьох осіб звільнено з посад. Крім того, житомирські аудитори ініціювали 6 позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури. Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 5,2 млн грн», - поінформували у прес-службі.

Як повідомляв Житомир.info, житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 367 тис. грн у Новоград-Волинській квартирно-експлуатаційній частині району.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудитори ревізія перевірка  
Матеріали по темі