Влада

На ремонт реанімаційних відділень у Житомирській обласній лікарні планують витратити до 16 млн грн

7 вересня 2018, 11:16

Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського продовжує оновлюватись - розпочато ремонт відділень загальної реанімації. Голова обласної ради Володимир Ширма разом із його першим заступником Сергієм Крамаренком 6 вересня оглянули хід виконання ремонтних робіт.

Про це інформує сайт Житомирської обласної ради.

Як розповів керівникам обласної ради головний лікар Богдан Леськів, капітально ремонтуються відділення реанімації і інтенсивної терапії № 2 та відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих № 2, що розташовані на першому поверсі лікарні.

«На реконструкцію відділень та оснащення їх меблями і медичним обладнанням необхідно орієнтовно 14-16 млн грн. Це кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. У відділеннях, які будуть трозраховані на 13 пацієнтів, облаштують 4 реанімаційнізали», - сказав Богдан Леськів.

Планується, що ремонтні роботи та облаштування відділень реанімації повинно завершитись наприкінці цього року і, як зазначив головний лікар, на початку наступного року має розпочатись прийом перших пацієнтів.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі в обласній клінічній лікарні імені Олександра Гербачевського 29 травня відкрили сучасне неврологічне відділення з блоком інтенсивної терапії. Ремонт обійшовся у 7 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ширма Леськів ремонт реанімаційне відділення  
Матеріали по темі