Місто

У Житомирській міськраді відзначили військових та волонтерів

13 жовтня 2018, 17:02

До Дня захисника України мер Житомира Сергій Сухомлин вручив подяки військовим та волонтерам і подарував картину для майбутнього «Дому ветерана».

Про це повідомила прес-служба міськради.

«13 жовтня, напередодні Дня захисника України, в сесійній залі Житомирської міської ради відбулися збори громадської організації «Атошник». Під час заходу міський голова Сергій Сухомлин вручив подяки військовим та волонтерам, а також подарував картину для майбутнього «Дому ветерана», - інформує мерія.

«Перш за все дякую вам за те, що ви зробили і продовжуєте робити для нашої Батьківщини і народу України! Я вірю в те, що «Дім ветерана» у Житомирі буде! Це чудовий і важливий проект не лише для міста та області, але для всієї країни. Хочу подарувати для майбутнього «Дому ветерана» ось цю картину. Це про традиції десанту. Миру нам всім, любові і добра!»

За словами підполковника Володимира Лагути, на картині зображена Канівська повітряно-десантна операція.

У свою чергу військовослужбовці вручили керівнику міста подяку та прапор, який побував з ними на Говерлі.

«Ось ця фотографія зроблена на Говерлі, куди піднімалися ініціатори проекту «Дім ветерана». Ми з собою взяли 33 прапора, потім зв’язали їх разом на вершині. Вони всі просякнуті тим настроєм і гірським повітрям. Один із них ми підписали і передаємо вам», – сказав Володимир Лагута.

«Ми хочемо подякувати вам за постійну підтримку, яку ви особисто надаєте і волонтерам і військовослужбовцям. Ви жодного разу не відмовили, коли ми зверталися з проханням надати допомогу, транспорт», – додав голова ГО «Атошник» Віктор Камлук.

Подяки від міського голови отримали волонтери Юлія Толмачова, фотограф, автор фотопроекту «Погляд АТО» Леонід Керосін, старшина підконтрольного Міністерству оборони України добровольчого батальйону «Київська Русь» Едуард Мальований, боєць 30-ї бригади Олександр Швецов, письменник, автор книги «Слово про війну» Василь Піддубний, - повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, у День захисника України, 13 жовтня, Житомиром проїхалася колона військової техніки, а на Соборному майдані нагородили кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону.

План заходів на Покрову та День захисника України дивіться тут

Житомир.info

Фото Житомирської міськради:

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День захисника міськрада військовий  
Матеріали по темі