Політика

Депутатом Житомирської міськради від БПП стане людина, яка критикує президента Порошенка

16 жовтня 2018, 16:37

Депутатом Житомирської міської ради від Блоку Петра Порошенка стане один з лідерів місцевого Демальянсу Владислав Пучич.

Нещодавно Пучич у соцмережі спробував пояснити доцільність союзу Об’єднання «Самопоміч» та партії «Демократичний альянс» перед президентськими виборами. Один з його аргументів: діючий президент Петро Порошенко «є олігархом із найшвидшим приростом капіталу в країні на фоні її суттєвих економічних проблем. Він тримає бізнес в офшорах, робить безвідповідальні заяви і розставляє друзів на корупційні потоки».

Під цим дописом розгорілася активна дискусія, зокрема, голова Житомирської обласної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Рабінович назвав майбутнього депутата міськради від БПП людиною без принципів та «пристосуванцем».

В коментарі Житомир.info голова обласної організації президентської партії наголосив, що немає законних підстав позбавити Пучича мандата, крім його власного бажання.

«Заходить (до міської ради) людина, яка не підтримує позицію БПП, але в рамках чинного законодавства і правового поля ми не можемо цьому завадити», - сказав Олександр Рабінович.

Він також зауважив, що новий депутат може й не бути членом фракції Блоку Петра Порошенка.

Сам же Владислав Пучич протиріч у своєму депутатстві від президентської політсили не бачить і своє членство у фракції не виключає.

«Мої виборці надали мені мандат, який я готовий повною мірою відпрацювати, представляючи їх і виключно їх інтереси. Це може подобатись комусь чи ні, однак це даність. З приводу членства фракції: на рівні міста Житомира партія Демальянс представлена у владі на рівні заступника міського голови, депутатів міської ради. Виходячи із цього, не бачу жодних проблем у членстві у фракції», - сказав Житомир.info Владислав Пучич.

Нагадаємо, вранці 20 вересня стало відомо про смерть головного лікаря дитячої лікарні, депутата Житомирської міської ради, Почесного громадянина Житомира Володимира Башека. Замість Володимира Башека депутатом міської ради від Блоку Петра Порошенка може стати громадський активіст Владислав Пучич.

Як повідомляв Житомир.info, Пучич був одним з організаторів житомирського Євромайдану та активним учасником Революції Гідності. З лютого 2014 року і до обрання нового складу міської ради Владислав Пучич як журналіст газети «20 хвилин» був членом міськвиконкому.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міська рада депутат Рабінович Пучич БПП  
Матеріали по темі