Політика

В Житомирі відкрили 12-й дитячий майданчик, встановлений за сприяння Фонду родини Розенблат

28 жовтня 2018, 10:04

З повітряними кульками, радощами та забавами - так у дворі будинку, що на вулиці Довженка відкривають новий ігровий дитячий майданчик, який встановлено в рамках програми «Щасливе дитинство», яку започаткував Фонд родини Розенблат. Мешканці будинку розповідають: дуже довго оббивали різні пороги із проханням допомогти у встановленні дитячого майданчику, аж допоки не звернулись до благодійників, які радо відгукнулись на прохання батьків.

«Своими силами мы могли просто купить одну маленькую качельку, но ее не хватало для деток. Мы услышали, что подобные площадки устанавливает Борислав Соломонович и мы обратились. Конечно, обратились поздно - в конце лета. Но нашу просьбу услышали, и мы очень рады. Мы рассчитывали на маленькую качельку и маленькую горку, но мы получили полный комплекс. Дети очень довольны. Если у меня ребенок мог раньше целыми днями смотреть мультики, то теперь он выходит во двор, катается на горках, на качельках. И это здорово», - розповідає місцева мешканка Наталія Пестова.

Мами дітлахів радіють: завдяки допомозі благодійників малеча менше часу проводитиме за іграми біля комп’ютера, а більше часу гратиметься із однолітками.

«У нас великий двір, дуже багато діток різного віку і майданчик, який у нас з’явився сьогодні - це дуже класно. Діти зараз граються, не сидять під парканом із гаджетами, а граються в ігри», - каже місцева мешканка Аліна Мельничук.

Фонд родини Розенблат впроваджує програму «Щасливе дитинство» вже впродовж чотирьох років. До кожної заявки на встановлення майданчику у фонді підходять по-особливому і обов’язково спілкуються із мешканцями будинків, які звертаються із заявкою.

«Ми приїхали і подивились: двір дуже великий, багато мешканців, але гральної зони дійсно немає. Ось зробили, наприклад, майданчик для воркауту. Тобто, спортивний майданчик, а от дитячого майданчику, на жаль, немає. Для мене це ще й дуже приємно, тому що в цьому будинку я прожив дуже багато років. Тут починала жити моя бабуся, коли цей будинок ще тільки побудували. Вона в спадщину віддала мені тут квартиру і до 2008 року я жив тут. Мені насправді приємно, бо тут пройшло не те, щоб моє дитинство, але дитинство моїх дітей - це точно. Це останній двір, в якому встановлюємо майданчик у цьому році. НА дворі вже листопад місяць і не треба їх встановлювати, тому що ніхто на них гратись не буде. Але навесні ми продовжимо цю програму», - розповідає засновник Фонду родини Розенблат Борислав Розенблат.

Загалом за 4 роки за сприяння Фонду родини Розенблат в Житомирі встановили понад три десятки подібних ігрових майданчиків і лише за цей рік - дванадцять. Втім, благодійники не збираються збавляти оберти і вже навесні наступного року продовжать встановлювати дитмайданчики в житомирських дворах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Розенблат майданчик Фонд родини Розенблат благодійність  
Матеріали по темі