Місто

​У Житомирі на стадіоні «Полісся» будують ще одну трибуну на майже півтори тисячі місць

30 жовтня 2018, 16:08

Житомирський центральний стадіон буде мати шість з половиною тисяч глядацьких місць завдяки будівництву північної трибуни.

Про це у коментарі Житомир.info 30 жовтня сказав голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Ще з самого початку, коли розпочали реконструкцію стадіону, всі трибуни були демонтовані, крім західної, яку ми повністю відновлюємо, і північної, по якій не було технічного рішення. Спочатку ми планували завозити повністю готові конструкції на північну трибуну. Вартість цих конструкцій була десь 5,5 мільйонів гривень. Нам розробили конструкцію, яку ми робимо самі, заливаємо бетоном ці конструкції, які будуть на північній трибуні. Вартість північної трибуни нам обійдеться, повністю з усім облаштуванням, у 4,4 мільйони гривень. Ми по-перше, заощаджуємо кошти. По-друге, заощаджуємо час, тому що хлопці, які зараз працюють на цій конструкції, обіцяють за півтора місяці, при наявності усіх матеріалів, повністю закінчити заливати північну трибуну. Сюди піде 280 метрів кубічних бетону і біля 35 тонн металу. Ми запроектували 1490 місць. На західній трибуні у нас 5 тисяч місць. Виходить так, що у нас стадіон буде мати шість з половиною тисяч місць. Ця трибуна буде, в першу чергу, використовуватися, коли будуть проходити легкоатлетичні змагання», - розповів Ігор Гундич.


Нагадаємо, 18 жовтня заступник голови ОДА Роман Щебетов запевняв, що підрядник робить усе можливе, щоб до кінця листопада встигнути завершити реконструкцію стадіону «Полісся» у Житомирі. 27 вересня у Житомирській ОДА розповіли, що на стадіоні «Полісся» влаштовують силові кабелі для підключення підігріву футбольного поля, завершують опорядження насосної станції, тренерських, роздягалень.

8 вересня 2018 року прес-служба віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка повідомляла, що вже скоро буде закінчено реконструкцію стадіону «Полісся», а також міського стадіону «Спартак».

Як повідомляв Житомир.info, у липні цього року, озброївшись дроном, журналісти Житомир.info вирішили подивитись, як відбуваються роботи на спортивних спорудах у Житомирі. 27 червня 2018 року Ігор Гундич розповів, що центральний житомирський стадіон «Полісся» планують відкрити до кінця цього року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон Полісся Гундич реконструкція  
Матеріали по темі