Місто

Працівники Житомирського картонного комбінату отримали подяки за сміливість від ДСНС

2 листопада 2018, 18:00

2 листопада 15 працівників Житомирського картонного комбінату отримали подяки від управління ДСНС за сміливість під час ліквідації пожежі на підприємстві.

Про це інформує прес-служба ДСНС у Житомирській області.

«Нагороди знайшли своїх володарів! Сьогодні перший заступник начальника управління ДСНС України у Житомирській області Василь Кучин вручив 15 працівникам Житомирського картонного комбінату подяки за сміливість та рішучість під час ліквідації пожежі на їхньому підприємстві. Вітаємо сміливців». – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 1 жовтня 2018 року заступник директора ЖКК з питань колективно-соціальної відповідальності Ярослав Павловський назвав попередню причину пожежі на Житомирському картонному комбінаті.

Як повідомляє Житомир.info, на Житомирському картонному комбінаті 18 вересня сталася пожежа: ліквідовувати загорання виїжджали 8 пожежних машин. Представники ЖКК відкидають версію підпалу.

Представники Житомирського картонного комбінату розповіли про наслідки масштабної пожежі у складських приміщеннях: горіли лотки для яєць. Пізніше рятувальники розповіли про труднощі гасіння: пізно сповістили, не було під’їзду до водойми, проходи були захаращені готовою продукцією.

Станом на 6 ранку 19 вересня пожежу, яка сталася на території ТОВ «Житомирський картонний комбінат», вдалося ліквідувати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДСНС ЖКК подяка рятувальники  
Матеріали по темі