Місто

Житомирянин після арешту нерухомості й машини перерахував синові більше 80 тис. грн аліментів

14 листопада 2018, 16:28

Коли в житомирянина, який більше 10 років не платив аліментів на сина, арештували рухоме і нерухоме майно, в тому числі його авто, він знайшов більше 80 тисяч гривень на погашення боргу.

Про це 14 листопада повідомив сайт Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«Житомирянин понад 10 років не сплачував своєму неповнолітньому синові аліменти. На початок листопада 2018 року сума зібралася чимала – понад 82 тисячі гривень. Так тривало б і надалі, але в ситуацію втрутилися працівники Корольовського відділу державної виконавчої служби міста Житомир ГТУ юстиції і застосували до боржника низку тимчасових обмежень: у праві керування транспортними засобами, полювання, користування зброєю, виїзду за межі України. Окрім цього, арештували все рухоме і нерухоме майно, у тому числі автомобіль. А на додачу ще й нарахували 50 відсотків штрафу від загального боргу за несплату коштів понад три роки», - інформує сайт юстиції.

Основною підставою, яка спонукала чоловіка повністю розрахуватися з аліментною заборгованістю, став все ж таки арешт його «залізного коня», - переконані в прес-службі. Там уточнюють: із боргом у 82 тис. грн чоловік розрахувався, а 40 тис. штрафу ще не сплатив.

За інформацією сайту, з початку нинішнього року державні виконавці Житомирщини стягнули з боржників майже 270 млн гривень, з них понад 91 млн гривень – завдяки двом пакетам законів #ЧужихДітейНеБуває.

Нагадаємо, Житомирська область увійшла до п’ятірки кращих регіонів щодо виконання судових рішень зі стягнення аліментів.

Як повідомляв Житомир.info, нещодавно держвиконавці описали та арештували двокімнатну квартиру житомирянина, який заборгував дитині майже 150 тис. грн, інший житель Житомира погасив 4-річний борг з аліментів та сплатив 15 тис. грн штрафів, а житель Новограда-Волинського сплатив понад 250 тис. грн боргу по аліментах, дізнавшись про 50-відсотковий штраф.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аліменти штраф  
Матеріали по темі