Суспільство

В області облаштували понад 350 пунктів обігріву, в Житомирі – один

19 листопада 2018, 12:05

Із настанням холодів дуже актуальним є забезпечення бездомних теплим та чистим місцем для ночівлі. У Житомирі декілька років функціонує ГО «Комплексний заклад соціального захисту для осіб, що потрапили в складні життєві обставини», в якому люди, які опинились на вулиці, можуть переночувати, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами, поїсти та змінити одяг.

Цьогоріч на території Житомирської області облаштували близько 360 пунктів обігріву населення.

Найбільше пунктів обігріву в Коростенському районі – 62, Коростишівському районі - 28, Бердичівському -25, Житомирському районі – 24, в обласному центрі – один.

Інформацію щодо діяльності пунктів обігріву та телефони «гарячих ліній» на випадок погіршення погодних умов на зниження температури повітря можна переглянути тут

Нагадаємо, 14 листопада 2018 року внаслідок загального переохолодження організму загинув мешканець м. Коростишів.

13 листопада у Житомирі від загального переохолодження тіла загинула 48-річна жінка. За даними управління ЦЗН, загибла мешкала у селі Волиця Житомирського району.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці 2015 року у Житомирі офіційно відкрили будинок благодійної організації «Міський центр обліку бездомних осіб», який безхатченки облаштовували власноруч. Завдяки роботі цього центру зима-2015 року стала чи не першою, протягом якої в місті не замерзла жодна бездомна людина.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пункти обігріву похолодання  
Матеріали по темі