Влада

Фірма «АртХаус», яка клала плитку та робить сквер у Житомирі, закінчує ремонт будинку культури за 30 мільйонів

20 листопада 2018, 12:35

ТОВ «АртХаус» з Житомира, яке ремонтувало бердичівський театр, стадіон «Полісся», клало плитку на Михайлівській та облаштовує сквер на Лятошинського, за 30 млн грн коштів обласного та держбюджетів закінчує ремонт будинку культури в місті Малин Житомирської області.

Знімки ремонтних робіт 20 листопада оприлюднили на сайті Житомирської облдержадміністрації.

«Триває активне ведення будівельних робіт у районному будинку культури в м. Малин. Ремонт розпочали з даху будівлі, також займаються утепленням фасаду, далі – підводитимуть комунікації, змінюватимуть систему опалення, реконструюють концертну залу. Будинок культури реконструюють за кошти ДФРР у співфінансуванні з місцевим бюджетом, загальна вартість проекту складає 30 млн грн. Районний будинок культури перебуває в аварійному стані, тому потреба в ремонті нагальна. Проект реконструкції розрахований на 2 роки», - повідомила прес-служба ОДА.

Зі слів голови Малинської РДА Дмитра Кисельчука, ремонтні роботи тривають щодня. До кінця року планують завершити капремонт покрівлі.

У районному будинку культури планують створити історико-культурний музей та конференц-зал, змінять внутрішнє оздоблення концертної зали, змонтують нову сцену.

На ProZorro знаходимо виконавця робіт – фірму «АртХаус», зареєстровану по вулиці Великій Бердичівській у Житомирі. Тендер у липні 2018 року проводив департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. У торгах, крім «АртХаусу», брало участь інше житомирське товариство - ТОВ «Тетерів-Будпроект», чия пропозиція була на 143 тисячі гривень меншою. Оскільки головними критеріями оцінки торгів була не лише ціна (70%), а й умови оплати (30%), «АртХаус» виявився більш гнучким у розрахунках і виграв тендер з пропозицією у 30 млн 737 тис. грн:

Єдиний бенефіціарним власником товариства-переможця є Лисак Михайло Михайлович зі статутним внеском 35 тис. грн, керівник фірми – Герасимчук Василь Васильович (Єдиний держреєстр фірм та підприємців). Основним видом діяльності «АртХаусу» є організація будівництва будівель. Договором на реконструкцію Малинського БК передбачене залучення підрядників.

Цікаво, що технагляд на об’єкті «Капітальний ремонт районного будинку культури за адресою: Житомирська область, місто Малин, вул. Грушевського, 16» здійснюють ФОП Сваричевська Алла Олександрівна з міста Радомишль Житомирської області (договір на 295 тис. грн) та Житомирська філія Державного науково-дослідного інституту «НДІпроектреконструкція» (73,8 тис. грн). З обома учасниками департамент регіонального розвитку ОДА уклав договори в листопаді 2018, строком виконання робіт значиться 31 грудня 2019 року.

Нагадаємо, фірма «АртХаус» з 2013 року ремонтує центральний стадіон «Полісся» в Житомирі і принаймні двічі просила мільйонні доплати. У червні 2016 року фірмі «АртХаус» не вдалося виграти тендер на реконструкцію футбольного поля, у липні того ж року вона була учасницею тендеру з будівництва сміттєзвалища у Новограді-Волинському, але не виграла його. У серпні 2016 року виграла тендер на капітальний ремонт вулиці Михайлівської і в 2017 році перекладала плитку по гарантії. У 2017 «АртХаус» за 28 мільйонів гривень реставрував столітній музично-драматичний театр у Бердичеві та ремонтував приміщення Житомирської школи хореографічного мистецтва «Сонечко» .

Як повідомляв Житомир.info, влітку КП «Зеленбуд» Житомирської міськради провело тендер на реконструкцію скверу на розі вулиць Небесної Сотні і Лятошинського в Житомирі, і знову переміг «АртХаус» з вищою на 151 тисячу гривень ціною.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АртХаус тендер будинок культури Малин  
Матеріали по темі