Події

Чотири пожежні машини гасили загоряння на заводі будматеріалів у Житомирі

23 листопада 2018, 10:51

У Житомирі 23 листопада сталася пожежа на території колишнього цементного заводу.

Про це в соцмережі Facebook пишуть житомиряни.

«Гасять пожежу на колишньому цементному заводі (зараз - парковка, але територія з травою і землею, стоять теплиці поряд). З трьома чи чотирма пожежними машинами, а ще 1 поліція за цим спостерігає», - написала житомирянка Вікторія Дончева.

У прес-службі ДСНС Житомир.info підтвердили інформацію про пожежу на території приватного підприємства.

«Дійсно, рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу о 7:55, проте вже за годину вона була локалізована. Пожежа сталася на території приватного підприємства», - розповіли у прес-службі ДСНС.

З власних джерел Житомир.info стало відомо, що до ліквідації на вулиці Жуйка, 43 залучались 4 пожежні машини.

Згідно інформації, яка розміщена на сайті youcontrol.com.ua, за адресою вул. Жуйка, 43 знаходиться ТОВ завод «Будматеріали», яке зареєстроване 5.10.2018. Раніше це було ПАТ «Завод «Будматеріали», яке зараз в стадії ліквідації.

Нагадаємо, 2 листопада 15 працівників Житомирського картонного комбінату отримали подяки від управління ДСНС за сміливість під час ліквідації пожежі на підприємстві.

Як повідомляв Житомир.info, на Житомирському картонному комбінаті 18 вересня сталася пожежа: ліквідовувати загорання виїжджали 8 пожежних машин. Представники ЖКК відкидають версію підпалу.

Представники Житомирського картонного комбінату розповіли про наслідки масштабної пожежі у складських приміщеннях: горіли лотки для яєць. Пізніше рятувальники розповіли про труднощі гасіння: пізно сповістили, не було під’їзду до водойми, проходи були захаращені готовою продукцією.

Станом на 6 ранку 19 вересня пожежу, яка сталася на території ТОВ «Житомирський картонний комбінат», вдалося ліквідувати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Жуйка ДСНС рятувальники пожежа будматеріали  
Матеріали по темі