Влада

Генштаб просить не знімати пересування військової техніки та особового складу ЗСУ і нагадує, що збиватиме «дрони»

28 листопада 2018, 12:43

Генштаб ЗСУ просить не знімати та не публікувати в соцмережах інформацію про пересування військової технік та особового складу ЗСУ і нагадує, що збиватиме безпілотники над полігонами та військовими об’єктами.

Відповідне звернення 28 листопада опубліковане на офіційній Facebook-сторінці Генштабу.

Генеральний штаб Збройних Сил України звертається до громадян України із проханням не проводити фото, відео зйомку та он-лайн трансляцію та не публікувати у соціальних мережах відомості, що розкривають:

місцезнаходження військової техніки, озброєння, майна та особового складу;

рух колон військової техніки та переміщення будь-яким способом особового складу;

режимні військові об’єкти Міністерства оборони України та Збройних Сил України та несанкціоновано не проникати на їхню територію;

завдання органів військового управління, військ (сил) щодо бойової готовності, оперативної підготовки та застосування військ (сил);

підготовку та проведення навчань (тренувань, маневрів, воєнних ігор);

організацію, чисельність та дислокація військ (сил).

«Нагадуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності», - наголошує Генштаб.

Зазначається, що прохання ґрунтується з урахуванням ухваленого Верховною Радою України Закону № 9338 від 26.11.2018 «Про затвердження Указу Президента України № 391/2018 від 26.11.2018 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до наказу Міністерства оборони України «Про затвердження Переліку відомостей Міністерства оборони України, які містять службову інформацію» № 720 від 27.12.2016 (зі змінами – № 395 від 27.07 2017).

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада ухвалила проект закону про затвердження указу президента «Про введення воєнного стану в Україні»: 14:00 год. 26 листопада 2018 року строком на 30 діб до 14:00 год. 26 грудня 2018 року у десяти областях – Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Донецька, Запоріжська, Херсонська.

Як повідомляв Житомир.info, в липні 2017 року у Житомирській області поблизу військового об’єкту затримали журналістів телеканалу, які запускали квадрокоптер.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЗСУ Генштаб військові  
Матеріали по темі