Влада

На територію України не впускатимуть чоловіків-росіян віком від 16 до 60 років

30 листопада 2018, 10:27

Україна на час воєнного стану не пропускатиме на свою територію росіян чоловічої статі віком від 16-ти до 60 років за незначним винятком.

Про це 30 листопада інформує прес-служба глави держави.

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал поінформував, що кордон охороняється за посиленим режимом. За його словами, основні зусилля були спрямовані на ефективне застосування резервів та їх доукомплектування, висилку збільшених нарядів на кордон з Російської Федерацією та на адміністративну межу з тимчасово окупованим Кримом. Також прикордонні наряди додатково посилені зброєю та бронетехнікою, відбувається нарощення інженерно-фортифікаційного облаштування та посилено моніторинг обстановки на кордоні, активізовано оперативні та контррозвідувальні заходи.

Він також повідомив про посилення заходів в районі проведення операції Об’єднаних сил.

«У пунктах пропуску здійснюються посилені заходи контролю. На сьогодні обмежено в’їзд іноземців, перш за все громадян Російської Федерації. Не пропускаються громадяни Російської Федерації віком від 16 до 60 років, особи чоловічої статі», - повідомив Петро Цигикал.

При цьому Голова ДПСУ підкреслив, що стосовно громадян України жодних обмежень на кордоні не запроваджується.

Під час наради президент Петро Порошенко наголосив на важливості посилення вимог до реєстрації, особливо в областях, де введено воєнний стан щодо громадян Російської Федерації.

«Пропозиції прошу внести мені протягом 24 годин на затвердження», - доручив він.

Нагадаємо, генштаб ЗСУ просить не знімати та не публікувати в соцмережах інформацію про пересування військової техніки та особового складу ЗСУ і нагадує, що збиватиме безпілотники над полігонами та військовими об’єктами.

Як повідомляв Житомир.info, 26 листопада Верховна Рада ухвалила проект закону про затвердження указу президента «Про введення воєнного стану в Україні»: 14:00 год. 26 листопада 2018 року строком на 30 діб до 14:00 год. 26 грудня 2018 року у десяти областях –Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Донецька, Запоріжська, Херсонська.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кордон Росія чоловіки Цигикал  
Матеріали по темі