Місто

​Житомирський водоканал збирається за 10 млн грн купити 300 тонн рідкого хлору

4 грудня 2018, 13:37

КП «Житомирводоканал» оголосив тендер на придбання 300 тонн рідкого хлору. Очікувана вартість закупівлі – 10 млн 800 тис. грн.

Відповідне оголошення опубліковане 30 листопада 2018 року на сайті ProZorro.

У тендерній документації зазначається, що предметом закупівлі є рідкий хлор у контейнерах, що відповідає стандартам, які розповсюджуються на рідкий хлор, який застосовується для виробництва відбілюючих засобів, солей, хлор-органічних сполук, а також для очищення та стерилізації питної води.

Поставка хлору має здійснюватися в спеціалізованих контейнерах, місткістю 800 куб. дм, з написами «Хлор», «Отруйний газ» та маркуванням, що характеризує транспортну небезпеку вантажу.

Тендерні пропозиції приймаються до 31 грудня 2018 року, початок аукціону заплановано на 5 лютого 2019 року.

Нагадаємо, у липні 2018 року через зупинку «Дніпроазоту» виникли проблеми з поставкою на «Житомирводоканал» рідкого хлору для знезараження питної води. Тоді директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін розповідав Житомир.info, що такий реагент, як рідкий хлор, на підприємстві використовують для дезінфекції та окислення гідроорганіки, яка є у водосховищі.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці липня 2018 року, задля вирішення проблеми з постачанням рідкого хлору для житомирського водоканалу, реагент почали завозити з Румунії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомирводоканал хлор тендер  
Матеріали по темі