Місто

В університетах Житомира на одне бюджетне місце було 7 претендентів. Рейтинг вишів за показником «Зараховано на бюджет»

7 грудня 2018, 16:21

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складено рейтинг закладів вищої освіти за кількістю осіб зарахованих на навчання за кошти державного бюджету в 2018 році.

Рейтинг вишів України за показником «Зараховано на бюджет» оприлюднений 5 грудня.

«У рейтингу враховуються всі особи, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання. У рейтингу використані дані 2018 року, що отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП "Інфоресурс". До рейтингу не включені вищі військові навчальні заклади (вищі навчальні заклади із специфічними умовами навчання) та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів через відсутність відповідних даних у Єдиній державній базі з питань освіти», - зазначається у повідомленні до оприлюднений даних.

Рейтинг також включає показники «Зараховано на контракт», «Співвідношення кількості осіб зарахованих на контракт до зарахованих на бюджет», а також конкурс на 1 бюджетне місце.

«Конкурс на одне бюджетне місце розрахований як співвідношення загальної кількості поданих заяв до загальної кількості осіб зарахованих на навчання за кошти державного бюджету. До розрахунку беруться тільки ті заяви вступників, які мають встановлений «пріоритет», що зазначається абітурієнтом під час подання заяви про вступ на бюджет. Дані у таблиці ранжовані за кількістю осіб, зарахованих на бюджет у 2018 році», - повідомляють укладачі рейтингу.

Серед трьох університетів Житомира найвищу сходинку – 27 місце – займає Житомирський державний університет імені Івана Франка, де на бюджет зарахована цього року 421 людина, на контракт – 322 людини. Конкурс на одне бюджетне місце становив 7,1.

На 63 місці Житомирський національний агроекологічний університет: 270 бюджетників, 512 контрактників, конкурс на одне бюджетне місце – 6,86.

Житомирський державний технологічний університет на 79 місці: 231 – на бюджет, 281 – на контракт, конкурс на бюджетне місце – 7,67.

А так виглядає десятка літерів рейтингу:

rejt-bydz

Нагадаємо, в ТОП-100 навчальних закладів за кількістю заяв від абітурієнтів у 2018 році житомирські університети займали такі місця: 59 місце – Житомирський державний університет імені Івана Франка, у який надійшло 4503 заяви; 71 місце – Житомирський національний агроекологічний університет, 3957 заяв; 100 місце – Житомирський державний технологічний університет, 2520 заяв.

Як повідомляв Житомир.info, в липні цього року інформаційний ресурс «Освіта.ua» опублікував рейтинг вузів Житомира та Житомирської області, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2018 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: рейтинг університет ЖДУ ЖДТУ ЖНАЕУ  
Матеріали по темі