Фоторепортаж

​Як виглядають таблички з назвами житомирських вулиць на будинках, для яких міська рада замовила нові. Фоторепортаж

11 грудня 2018, 16:17

Частина перейменованих у 2016 році вулиць Житомира досі чекає на таблички з новими назвами. Нещодавно для 21 вулиці управління житлового господарства Житомирської міської ради за 239 тис. грн закупило послуги з виготовлення таких покажчиків.

Житомир.info вирішив дізнатися, як нині виглядають таблички з назвами вулиць на Трипільській, Троянівській, Володимирівській, Синельниківській, Святослава Ріхтера та Юрка Тютюнника, для яких мають придбати нові.

На цих вулицях переважно старі таблички з назвами, або ж вони відсутні взагалі, є лише покажчики номерів будинків. Проте деякі власники будівель не дочекались нових табличок від міської ради і замінили їх самостійно. А дехто залишив обидві назви. Найбільше табличок з новою назвою фотограф Житомир.info знайшла на вулиці Святослава Ріхтера.

Нагадаємо, управління житлового господарства Житомирської міської ради з другої спроби закупило понад 800 табличок з назвами вулиць.

Як повідомляв Житомир.info, 19 лютого 2016 року мер Житомира Сергій Сухомлин підписав розпорядження про перейменування 87 вулиць і провулків. в рамках «декомунізації». У травні цього ж року ще 33 вулиці і провулки Житомира перейменував губернатор Сергій Машковський.

Інтерактивну карту перейменованих вулиць можна переглянути тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: табличка вулиця перейменування декомунізація  
Матеріали по темі