Влада

Сергій Сухомлин розповів подробиці кримінального провадження, у якому фігурує директор «Житомиртеплокомуненерго»

12 грудня 2018, 12:37

12 грудня, звітуючи про результати своєї роботи за рік та відповідаючи на питання активістів, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин детально пояснив, у чому саме звинувачують директора «Житомиртеплокомуненерго», якого суд відсторонив від займаної посади.

«З приводу керівника комунального підприємства. Є звинувачення правоохоронних органів про те, що збитки, надані бюджету, могли складати 260 тис. грн. Тобто, могли бути нанесені. Я поясню, що відбувалося. Кожен рік комунальне підприємство проводить тендер на закупівлю труб різного діаметру. Чому? В опалювальний сезон вони не знають, які аварії у них будуть, і їм потрібно провести один раз тендер для того, щоб потім оперативно можна було закупити ті чи інші труби, аби проводити аварійні роботи. Коли правоохоронні органи проаналізували (документацію) щодо цього переліку труб різного діаметру, вони виявили там 5 чи 6 діаметрів, які (якщо б щодо них проводився окремий тендер) могли б бути закуплені дешевше, і сума збитків могла б складати 260 тис. грн всієї закупівлі. Але є тендерне законодавство, один код, яке не дозволяє цього зробити. Це перший момент. І по-друге, що головне – по цих діаметрах, які вони вказали, навіть не проводилися ніякі операції. Ці труби не знадобилися. Вони їх не закуповували, кошти не платили, ці труби не отримували – ніяких дій не було проведено. Правоохоронні органи звинувачують у тому, що, якби вони це зробили, то могли б бути завдані збитки. Ось таке звинувачення. Ось вам приклад кримінальної справи», – пояснив Сергій Сухомлин.

Пряму трансляцію звіту мера за 2018 рік дивіться тут

Нагадаємо, 2 листопада 2018 року суд відсторонив від посади керівника «Житомиртеплокомуненерго» Дмитра Рогожина, викритого СБУ на розтраті бюджетних коштів.

Як повідомляє Житомир.info, 17 жовтня 2018 року УСБУ повідомило, що спільно з прокуратурою викрило на розтраті чверть мільйона бюджетних коштів одного з керівників комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» міської ради. Мова йде про тендери з НВП «Техноцентр» зі Львова. За даними СБУ, голова тендерного комітету штучно формував умови конкурсних торгів для перемоги визначеної бізнес-структури, для цього до переліку закупівель вносилася специфічна продукція, яка виготовлялася саме цим підприємством, але була не потрібна для виконання комунальниками ремонтних робіт. 18 жовтня прес-служба прокуратури Житомирської області інформувала, що керівнику КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитру Рогожину повідомили про підозру у розтраті коштів підприємства.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Рогожин мер Сухомлин звіт  
Матеріали по темі