Влада

Комісія Житомирської облради визнала добровольцями АТО ще дев’ятьох бійців, двоє з яких захищали ДАП

13 December 2018, 16:53

12 грудня у Житомирській облраді відбулося засідання комісії з визнання бійців добровольцями АТО.

Бійцями-добровольцями визнали 9 жителів області, - інформує сайт облради.

«Комісія заслухала кожного претендента та секретаря комісії Людмилу Зірчик, яка інформувала про відповідність поданих документів встановленим вимогам. Рішення комісії є підставою для отримання відповідного посвідчення з метою користування соціальними гарантіями, передбаченими трьома регіональними програмами», - інформує облрада.

Програми, про які іде мова - про соцпідтримку учасників АТО, членів сімей загиблих бійців та переселенців, соцзахист інвалідів, ветеранів, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирської області на 2018-2022 роки та щодо забезпечення житлом педагогів, медиків, учасників АТО та членів їх сімей на 2018-2021 роки.

Комісія визнала добровольцями всіх дев’ятьох претендентів.

Бійці отримають відповідні посвідчення ближче до Нового року, - розповіла Житомир.info начальник управління інформації, зв’язків з громадськістю, міжнародної співпраці, з питань соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та сімей загиблих Житомирської облради Олександра Стежко.

Вона також уточнила, що шестеро бійців служили в добровольчому батальйоні «Волинь», двоє – в «Правому секторі» і виконували бойові завдання в районі Донецького аеропорту, ще один – у ДБ імені Шейха Мансура. Усі вони починали служити як добровольці, а потім увійшли до складу добровольчих батальйонів.

Нагадаємо, на 17-й сесії обласної ради 26 липня депутати майже одноголосно прийняли рішення, яким затверджується положення про виготовлення та видачу посвідчення «Бійця-добровольця антитерористичної операції» у Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2018 року, напередодні свята захисників України, десятьом бійцям-добровольцям вручили посвідчення в урочистій обстановці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: доброволець боєць АТО  
Матеріали по темі