Місто

​У ЖК «Полісся» відсвяткували відкриття останніх секцій комплексу на вулиці Вільський шлях

27 грудня 2018, 17:37

Справжнє свято 23 грудня влаштували у ЖК «Полісся» з нагоди відкриття 4 та 5 секцій будинку за адресою Вільський шлях, 14 у Житомирі. На гостей та мешканців новобудови чекала насичена розважальна програма: танці, конкурси, розіграш цінних призів та сертифікату на 15 тисяч гривень на придбання побутової техніки. Для найменших підготували рухливі ігри з аніматорами та солодкі подарунки.

З новосіллям усіх присутніх привітав забудовник, директор ТОВ «АТТІ» Вадим Бондарчук.


«Велика вдячність за довіру, яку ви виявили до нашого житлового комплексу «Полісся». З сьогоднішнього дня ми відзначаємо, в першу чергу, день народження нашого житлового комплексу - це перша, друга, третя, четверта та п'ята секції», - говорить Вадим Бондарчук.

На міцності та надійності забудови наголосив головний інженер житлового комплексу.

«Проектом передбачено будівництво нашого житлового комплексу з елементами зовнішніх стін з утепленням мінеральною ватою і облицюванням цеглою, яка має підвищені властивості по стійкості до атмосферних опадів, через це фасад буде більш міцним. Конструкція цього будинку зав’язана монолітними поясами, які створюють у цьому будівництві дуже велику жорсткість, надійність, і через те ми спокійні, що наш будинок буде стояти дуже довго», - розповів Констянтин Козирь.

«Вітаємо з відкриттям ЖК «Полісся». Дуже раді з ними співпрацювати, так як це одна з багатьох компаній, яка здає будинки вчасно, будує якісно, і ми цьому дуже раді», - привітала керівник центру продажу ЖК «Мистецькі ворота» Інна Лезнюк.

«Ми співпрацюємо з фондом державного молодіжного будівництва. Програми, які дозволяють людям доступне та якісне і сучасне житло придбати на певних умовах з допомогою держави», - додав керівник центру продажу ЖК «Перлина Корбутівки» Леонід Бондарь.

Своїми враженнями від свята поділилась і власниця однієї з осель у новобудові.

«Дуже цікаво, дуже. Вдячні і забудовникам, і організаторам. Свято супер», - розповідає власниця квартири у ЖК «Полісся» Тамара Тищенко.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЖК «Полісся» новосілля  
Матеріали по темі