Місто

У Житомирі мешканці новоствореного ОСББ протестували під офісом ЖБК, керівник якого не віддає документи на будинок

8 січня 2019, 16:55

Мешканці будинку, що по вулиці Хлібній, 25 у Житомирі, ще у вересні створили ОСББ, однак досі не отримали документацію на будинок від ЖБК «Полісся». 8 січня 2019 року люди згуртувалися і з плакатами «Віддайте наш будинок!» пішли до офісу ЖБК «Полісся», вимагаючи передати їм технічну документацію.

Про це на своїй сторінці у фейсбук написала голова ГО «Спілки голів ОСББ» Олена Кучерук.

«Голова ЖБК «Полісся» Сергій Павліченко незаконно утримує будинок і не передає документацію ОСББ «Хлібна, 25». Так склалося, що поруч працює одне з найкращих ОСББ в нашому місті «Київська, 47». Натомість ЖБК «Полісся» є однією з найгірших обслуговуючих компаній у Житомирі. По Хлібній, 25 майже нічого ніколи не робилося, підвал вже багато років затоплений фекаліями, труби течуть, прохання і вимоги мешканців відверто ігнорувалися, людей залякували», - написала Олена Кучерук.

За її словами, мешканці будинку ще у вересні створили ОСББ та запросили керувати своїм будинком успішного голову сусіднього об'єднання. Тож після реєстрації ОСББ співввласники законно вимагають передати будинок в своє управління.

«Мешканці будинку пройшли всі ланки у міській раді: від начальника управління муніципального розвитку, житлового управління, заступника міського голови до міського голови. Сергій Сухомлин заявив про однозначну підтримку законних прав ОСББ «Хлібна 25». Позиція всіх чиновників була одностайною: це порушення закону України. Люди у відчаї. Якщо вони не візьмуть будинок в управління найближчим часом, то ще на рік втратять можливості взяти «теплі кредити» і покращити свій будинок», - пояснила голова ГО «Спілки голів ОСББ».

ЖБК «Полісся» мало передати технічну документацію на будинок до 25 грудня 2018 року, проте цього не відбулось. Тож 8 січня мешканці Хлібної, 25 пішли до керівника ЖБК з вимогою передати їм документи, проте з людьми розмовляти ніхто не захотів.

В управлінні муніципального розвитку Житомирської міськради Житомир.info розповіли, що з керівником ЖБК «Полісся» неодноразово спілкувалися з приводу конфліктної ситуації, однак безрезультатно.

«З ним неодноразово проводилась робота, але він не хоче втрачати свої кошти. Навіть, сьогодні з ним кілька разів спілкувалися, але він, на жаль, відмовляється. Вплив на нього мають тільки власники квартир, які можуть його переобрати, як керівника кооперативу. Вони обирали склад управління, а вже зі складу – обирався керівник», - розповів начальник управління Артем Ражев, додавши, що міська влада й надалі буде максимально допомагати мешканцям Хлібної, 25 у реалізації свого права на створення ОСББ.

У патрульні поліції Житомир.info підтвердили інформацію щодо конфліктної ситуації за адресою Короленка, 8, де знаходиться офіс ЖБК «Полісся».

«Об 11 годині 8 січня надійшов виклик про конфлікт за адресою Короленка, 8. Мешканці будинку по Хлібній, 25 повідомили, що голова обслуговуючої організації приховується від людей, не надає документи на будинок, через що мешканці будинку не можуть самостійно вирішувати питання з обслуговуванням. На місці були представники телебачення, була написана заява, відібрані пояснення», - розповіли в прес-службі патрульної поліції Житомирської області.

Як повідомляв Житомир.info, активно створювати ОСББ у Житомирі почали в 2016 році: лише за три місяці зареєстрували 32 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЖБК ОСББ Хлібна Ражев  
Матеріали по темі