Влада

​Мер Житомира створив комісію, щоб порахувати населення Вересів

11 січня 2019, 13:21

У Житомирській міській раді створили комісію для звірки фактичного населення вела Вереси згідно даних погосподарського обліку.

Про це йдеться у розпорядженні Житомирського міського голови Сергія Сухомлина від 8 січня 2019 року, опублікованому на сайті мерії 11 січня.

«З метою визначення достовірної кількості сільського населення для обрахунків трансферів відповідно до Бюджетного кодексу України, утворити комісію для звірки фактичного населення села Вереси станом на 1 січня 2018 та на 1 січня 2019 років згідно даних погосподарського обліку», - йдеться в розпорядженні мера, в якому додається затверджений склад комісії.Нагадаємо, 27 грудня мер Житомира Сергій Сухомлин призначив свого радника Григорія Лялевича начальником новоствореного управління з розвитку села Вереси.

На сесії міської ради 8 листопада 2018 року розглядався проект рішення про створення управління з розвитку села Вереси.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 27 вересня 2018 року ухвалили рішення про добровільне приєднання територіальної громади села Вереси Житомирського району до територіальної громади міста Житомира та підписання відповідного меморандуму.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Вереси Лялевич розпорядження  
Матеріали по темі