Влада

Для юних талантів Житомирської області влаштували безкоштовний кінопоказ та екскурсію облдержадміністрацією

14 січня 2019, 15:44

Сьогодні, 14 січня, більше 100 талановитих школярів Житомирщини отримали відзнаки за свої досягнення від голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича. Серед них переможці та лауреати всеукраїнських, міжнародних мистецьких конкурсів та фестивалів. Юних талантів запросили на безкоштовний кінопоказ, провели екскурсію в сесійній залі ОДА та вручили солодкі подарунки.

«Ми надавали листи на всі райони, де відбирали талановитих дітей. Вони подавали свої кандидатури, ми їх відбирали, вони зареєструвалися, і уже за цією реєстрацією вони приїхали. Це діти-переможці різних конкурсів, переможці міжнародних фестивалів. Сьогодні в такий день, в перший день занять, губернатор зробив їм такий подарунок. Вони сьогодні пропустили уроки, але отримують дуже багато задоволень. Ми зробили їм екскурсію у сесійну залу, вони мали змогу посидіти на тих кріслах, де сидять депутати, мали змогу виступити, для них це дійство», - говорить заступниця начальника управління культури та туризму Житомирської ОДА Світлана Ярмолицька.


«Я займаюсь вокалом вже доволі довгий період часу. Дуже часто їжджу на конкурси, беру участь у різним концертах, відкриттях різних заходів і за це мені подякували за те, що я роблю якийсь вклад у культуру нашої Житомирської області», - зазначає школярка Світлана Дерев’янко.

«Я граю на баяні, займаюся музикою вже п'ятий рік і часто їжджу на конкурси, на яких займаю перші місця, та багато навчаюся. В Києві був на конкурсі, який називався «Соняшник», - додає юний музикант Євгеній Школенко.

Молодий гурт «Веретенце», який приїхав до Житомира з Андрушівського району, береться демонструвати свої таланти. Їх керівниця розповідає, що 2018 рік для них видався дуже насиченим.

«В колективі вісім діток, це другий склад колективу, який утворився у 2007 році. Ми вже багато чого здобули. У нас цього року дуже багато перемог. Ми – переможці Всеукраїнського конкурсу «Соловейко України», ми були в Болгарії, Хорватії. Румунії, Словенії, і це все у цьому році. А також останній раз були на конкурсі імені Козловського, який відбувався в селищі Мар’янівка Київської області, і також там мали перемогу», - розповідає керівниця фольклорного гурту Неля Виставкіна.

Свято для талановитої молоді завершать екскурсією у Музеї космонавтики.

Як повідомляв Житомир.info, 26 грудня 2018 року в Житомирському облмуздрамтеатрі відбулася «новорічна ялинка» під патронатом голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича. Фоторепортаж із заходу дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: свято ОДА ялинка діти  
Матеріали по темі