Місто

​Мокрий сніг та жвавий рух не завадили житомирським комунальникам латати ями біля колій

15 січня 2019, 16:26

На перехресті Грушевського-Небесної сотні в Житомирі 14 січня комунальники в спецжилетах під час мокрого снігу латали ями біля трамвайної колії.

Про це Житомир.info повідомив водій на ім’я Іван, який став свідком цієї події.

«Я відправляю вам частину відео з мого реєстратора, на якому видно, як наші ремонтники доріг латають ями за допомогою цементу в дощ зі снігом. Цей «супер-ремонт» відбувався під час загоряння зеленого сигналу світлофора для пішоходів. Працівник кидає «ліпьошку» цього чудо-матеріалу і йде. Через кілька секунд автомобілі починають рух, і з них плюс-мінус 15 машин наїжджають на цю суміш і розносять її по дорозі. Звісно, знову яма, і все починається по колу», - йдеться в електронному листі житомирянина, який він ілюстрував наступним відео:


Начальник КП «Управління автошляхів» Житомирської міськради Сергій Янушевич запевнив Житомир.info, що не має відношення до ремонту даної ділянки шляху, оскільки за зону 70 см по обидва боки від рейок відповідає ТТУ.

Заступник начальника Житомирського трамвайно-тролейбусного управління Максим Манухін підтвердив, що біля трамвайних колій працювала бригада ТТУ.

«Ні для кого не секрет, що трамваї їздять, і те, що асфальтується уздовж рейок, вибивається. (Робітники) працювали удень, тому що вночі були великі морози. Зараз трохи потепліло, і з завтрашнього дня будемо працювати знову вночі. Зараз підсипаємо ями уздовж рейок б/у асфальтом. Працює одна бригада по мірі того, де вибиваються ями. Починаючи від площі (м-н Соборний, ред.) і до м’ясокомбінату бригада поступово проходить всі ділянки. Вже завтра працюватиме вночі», - запевнив посадовець.

Нагадаємо, в грудні 2017 року директор КП «УАШ» пояснював, чому на Соборному майдані в дощ комунальники асфальтували дорогу.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2018 року комунальники вночі ремонтували проблемне перехрестя вулиць Корольова та Вітрука. Тоді в КП «УАШ» розповідали, що на черзі ремонт перехрестя Корольова-Східна та вулиці Бориса Тена, по яких проходить трамвайна лінія.

У листопаді 2018 року ТТУ уклало договір з УАШ щодо ремонту до кінця 2018 року перехрестя вулиць Східної та Корольова, через яке проходить трамвайна лінія.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт яма дорога колія трамвай ТТУ Манухін  
Матеріали по темі