Політика

​У Житомирі відкрився Центр волонтерського руху Анатолія Гриценка «Чесних більше»

24 січня 2019, 10:08

23 січня на вулиці Покровській, 73 у Житомирі розпочав роботу Волонтерський центр партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка під назвою «Чесних більше».

Його відкрили один з лідерів політичної партії «Громадянська позиція», координатор волонтерського руху «Чесних більше» в Україні Єгор Фірсов, керівник Житомирської обласної організації партії «Громадянська позиція» Олександр Величко та керівник Волонтерського центру в Житомирі «Чесних більше» Андрій Перун.

У кімнаті, яка слугує для координації роботи волонтерів, зібралися однодумці Гриценка, які вже сьогодні готові привести свого лідера до перемоги на президентських виборах.

«У цьому приміщенні з цього дня повноцінно працює Центр волонтерського руху в місті Житомир. Його керівник – Андрій Перун, який пройшов свій волонтерський шлях на сході України і зараз активно допомагає нашій команді. Є багато людей, які хочуть зробити свій посильний внесок у перемогу чесності над брехнею; професіоналізму над збагаченням у владі. Кожна людина, яка до нас звернеться і скаже, що готова докласти своїх зусиль, а це не тільки кошти, не залишиться осторонь. Ми маємо допомогти Гриценку стати президентом у той момент, коли він найбільше потрібен державі», - сказав Олександр Величко.

«Є велика проблема: проти нас грають два «великоваговики» з великими грішми, телеканалами і ресурсами. Протистояти цьому можна за однієї умови: якщо мати справжню народну підтримку. У Києві є центральний штаб, який очолює Віктор Чумак, після об’єднання з партією «Громадський рух «Рідна країна» Миколи Томенка та «Європейською партією» Миколи Катеринчука. Я очолюю волонтерський напрям. Тобто, стою на чолі вмотивованих енергійних людей, які хочуть безоплатно допомагати», - розпочав свою розмову координатор волонтерського руху «Чесних більше» Єгор Фірсов.

«Під час помаранчевої революції, Революції гідності ми всі свідомо чи підсвідомо були волонтерами. Давайте не будемо доводити країну до чергових революцій, а будемо волонтерами під час виборчої кампанії. Це нормальний демократичний спосіб зміни влади, щоб потім нам знову не довелося бути волонтерами на майдані», - закликав керівник штабу волонтерського руху в Житомирі Андрій Перун.

Є два напрямки, якими ентузіасти будуть займатися у штабі волонтерського руху Анатолія Гриценка.

«Газети, агітація в наметах, переконання колег, сусідів. У когось є намети, у когось – крамниці. Хтось може повісити банер, хтось - зробити репост у фейсбуці. У нас є і будуть домовленості з телеканалами про виступи лідера «Громадянської позиції» та його однодумців. Нинішні президентські вибори – це вибори на 5 років. Кого ми оберемо у березні 2019, так ми житимемо подальші 5 років», - певен Єгор Фірсов. Він закликає кожного свідомого громадянина долучитися до своєї команди.

Для захисту результатів виборів на кожній з 32 тисяч виборчих дільниць в Україні «Громадянська позиція» збирається забезпечити присутність принаймні трьох своїх людей, аби не дати сфальшувати вибори. Найбільший такий ризик є на сході України – Харківській, Одеській, Донецькій областях, - переконаний керівник волонтерського руху «Чесних більше».

Він каже: зараз Анатолій Гриценко має великі шанси на перемогу. В минулому міністр оборони, депутат, який очолював комітет з питань оборони та нацбезпеки, дипломат, який розуміється на військовій темі. Має розумну дружину й сина, який воював. Мешкає не у маєтку, а у звичайному багатоквартирному будинку на околиці Києва. Коли він стане президентом, то піраміда корупції перетвориться на трапецію: на Банкову не треба буде носити, бо боротьба з корупцією починається з крісла президента, - переконаний Єгор Фірсов.

Ще один бік Гриценка – це його великий досвід. Молодість і відсутність досвіду на президентських виборах зіграють не на користь українців.

«Це його час. У 2010 році його ніхто не вважав переможцем, як і в 2014-му. Вісім років він крок за кроком йде до своєї мети. І якщо буде наша енергія, виступи на телеканалах і політичні домовленості, а вони будуть, то є шанс на перемогу», - говорить координатор руху «Чесних більше».

Голова Житомирської обласної організації партії «Громадянська позиція» Олександр Величко переконаний: багато українців готові пожертвувати особистим заради змін у країні.

«Враховуючи такий запит суспільства, ми відкрили Волонтерський центр у Житомирі, а далі, сподіваюся, вони відкриються в районах нашої області. Це відповідь на прагнення людей долучитися до команди, зробити свій внесок в загальну перемогу справедливості та професіоналізму. Спільні зусилля команди Гриценка, членів партії, прихильників та волонтерів безсумнівно дадуть свій результат 31 березня 2019 року. Дуже сподіваюся, що це буде новий чесний президент і це буде інша Україна», - певен Олександр Величко.

Бажаючих допомогти команді Анатолія Гриценка чекають за адресою Волонтерського центру «Чесних більше» за адресою м. Житомир, вул. Покровська, 73.

Телефон (097) 466-15-56.

Прес-служба політичної партії «Громадянська позиція»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Анатолій Гриценко Громадянська позиція Чесних більше  
Матеріали по темі