Економіка

За три роки житомирські аудитори виявили в Овруцькій міськраді порушень на понад 600 тис. грн

25 січня 2019, 12:57

Житомирські аудитори за три роки виявили порушення в Овруцькій міській раді на суму майже 645 тис. грн.

Про це 25 січня інформує прес-служба управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«За результатами проведеної ревізії міського бюджету та фінансово-господарської діяльності Овруцької міської ради аудитори виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 645 тис. грн. Контролем охоплено діяльність установи починаючи з 01.01.2016. Зокрема, аудитори встановили факти нездійснення орендарями розрахунків за оренду комунального майна на понад 308 тис. грн, про що поінформовано органи Державної фіскальної служби для вжиття відповідних заходів реагування. Ще майже 49 тис. грн бюджет недоотримав внаслідок несплати орендної плати за тимчасове користування конструкціями зовнішньої реклами, а також, понад 22 тис. грн – через не проведення покупцем у повному обсязі розрахунків за придбане комунальне майно», - йдеться повідомленні.

Також аудитори з’ясували, що зайво витрачено з бюджету майже 250 тис. грн на оплату підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт.

«Крім зазначеного, безпідставно виплачено матеріальну допомогу робітникам, зайнятим обслуговуванням Овруцької міської ради, на загальну суму понад 16 тис. грн. Вжитими заходами наразі забезпечено усунення виявлених порушень на загальну суму понад 407 тис. грн», - зазначили аудитори.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році після ревізій житомирських аудиторів в області до адмінвідповідальності притягнули майже сотню державних службовців.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Овруцька міськрада аудитори ревізія кошти  
Матеріали по темі