Місто

У школах і дитсадках Житомира розмістять наклейки з QR-кодом, за допомогою якого можна буде оцінити роботу закладу

6 лютого 2019, 13:20

6 лютого в житомирській гімназії №3 презентували нову систему оцінки якості роботи шкіл та садків міста за допомогою QR-коду.

Про це 6 лютого повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«6 лютого в гімназії №3 відбулася презентація сучасної системи оцінки якості роботи навчальних закладів загальної-середньої освіти та дошкільних начальних закладів міста Житомира «Revizion» за критеріями: якість навчального матеріалу, відповідальність вчителів та загальна оцінка закладу», - поінформувала міськрада.

Директор департаменту освіти Валентин Арендарчук сказав: «Власне ця ініціатива дасть змогу реально оцінити якість освіти. Бо зараз серед батьків є нарікання та незадоволеність навчальними матеріалами, навчальними дисциплінами, якістю освіти в школах, і тому можливість такої оцінки — це дуже хороший індикатор покращення якості освіти. Це дасть змогу оцінити і покращити роботу навчального закладу, адже батьки, просканувавши QR-код, зможуть оцінити роботу школу чи садочку, в якому навчається їх дитина».

Співзасновник Revizion Сергій Шапіренко розповів, що сервіс здійснює оцінку якості обслуговування на основі реальних відгуків клієнтів.

«Сервіс є першим незалежним українським сервісом, який здійснює оцінку якості обслуговування на основі реальних відгуків клієнтів. Кожна оцінка потрапляє безпосередньо до власника закладу або керівника організації чи установи на його електронну пошту. На основі зібраних системою відгуків приймаються необхідні управлінські рішення, що мають на меті усунення виявлених проблем та покращення якості обслуговування в майбутньому», - розповів Сергій Шапіренко.

Він зазначив, що залишити свій відгук можна, відсканувавши QR-код або перейшовши за коротким посиланням з яскравих фірмових наліпок Revizion. Знайти їх можна у вестибюлях житомирських шкіл та садочків, - зазначає міськрада.

Що потрібно для того, щоб залишити свій відгук.

Для того, щоб оцінити обслуговування в закладі загалом, слід відсканувати код з наліпки, яка знаходиться у вестибюлі. Відсканувати такі коди з наліпок можна за допомогою спеціального сканеру, який знаходиться в програмі Viber або Facebook на Вашому смартфоні, або через камеру iPhone (iOS 11).

Всі оцінки з приводу сервісу в закладі на сайті Revizion, по замовчуванню, відображаються анонімно, але за власним бажанням людина може відключити дану функцію.

Контактні дані особи, яка залишила відгук, бачить лише директор школи і лише для того, щоб мати змогу більш детально розібратися в обставинах описаної ситуації та вирішити проблему, яка виникла.

Як повідомляв Житомир.info, 2018/19 навчальному році в Житомирі функціонує 31 загальноосвітній навчальний заклад (23 школи, 4 ліцеї, 3 гімназії та 1 колегіум) та 44 дитсадки. У грудні 2018 за 190 тис. грн завершували встановлювати камери спостереження у ДНЗ №53 - 12 зовнішніх відеокамер, в тому числі на віхд-вихід.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа дитсадок QR-код  
Матеріали по темі