Влада

НАЗК перевірить декларації голови ОДА Ігоря Гундича та трьох нардепів-мажоритарників від Житомирської області

12 лютого 2019, 13:25

На позачерговому засіданні 11 лютого Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про початок проведення чергових 180-ти повних перевірок декларацій високопосадовців, серед яких 89 – поданих представниками суддівського корпусу, та 27 – народними депутатами України.

Про це повідомляє сайт НАЗК.

«Декларації для перевірки обрано Системою автоматизованого контролю відповідно до суми набраних кожною декларацією балів. Система розподіляє всі декларації за сумою набраних балів за встановленими критеріями – від найвищого значення до найнижчого. Рішення про проведення перевірок приймаються з урахуванням значення суми балів, починаючи з декларацій, які отримали найбільше значення. Крім декларацій, які подали судді та депутати, Система обрала для перевірки декларації, подані, зокрема, Надзвичайним і повноважним послом України в Республіці Польща, міськими головами, керівниками відомств та їх заступниками, а також посадовцями ДФС, прокуратури та НАБУ», - йдеться у повідомленні.

Національне агентство перевірить декларації на достовірність вказаних у них відомостей, точність оцінки задекларованих активів, на наявність конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення.

Серед 180 декларацій, які будуть перевіряти, є декларації трьох суддів, трьох народних депутатів, обраних по мажоритарних округах Житомирської області, заступника начальника обласного управління юстиції та голови ОДА Ігоря Гундича:

Вальчук Валерій Вікторович – голова Любарського районного суду Житомирської області, декларація за 2017 рік (виправлена);

Волкова Наталія Яківна – суддя Коростенського міськрайнного суду Житомирської області, декларація за 2016 рік;

Гундич Ігор Петрович – голова Житомирської облдержадміністрації, декларація за 2017 рік;

Залізнюк Валентин Валентинович – заступник начальника головного територіального управління юстиції в Житомирській області з питань державної реєстрації – начальник управління державної реєстрації, декларація за 2017 рік (виправлена);

Литвин Володимир Михайлович – народний депутат (від Новоград-Волинського округу), декларація за 2016 рік;

Літвин Ольга Олексіївна – суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області, декларація за 2017 рік;

Развадовський Віктор Йосипович – народний депутат (від Чуднівського округу), декларація за 2016 рік;

Ревега Олександр Васильович – народний депутат (від Бердичівського округу), декларація за 2016 рік.

Як повідомляв Житомир.info, 22 січня 2019 року НАЗК прийняло рішення про початок проведення повних перевірок 160 декларацій топ-посадовців, серед яких декларація голови Чуднівської райради та дві декларації нардепа від Житомира Борислава Розенблата., 30 січня вирішили перевірити ще 160 декларацій, серед яких декларація за 2016 рік судді Житомирського апеляційного адміністративного суду Світлани Шевчук.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: НАЗК декларація  
Матеріали по темі