Влада

Після перевірки житомирського стадіону «Полісся» Ігор Гундич пообіцяв зібрати на «жорстку розмову» замовників і виконавців ремонту

16 лютого 2019, 19:55

16 лютого голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич виїхав на об’єкти, де нині проводяться ремонти, зокрема губернатор перевірив, як просуваються роботи на стадіоні «Полісся».

Про свої враження та висновки від побачено Ігор Гундич розповів у Facebook.

«Перевірив роботи на стадіоні, амбулаторіях - не задоволений. Не побачив достатньої кількості людей, а на деяких об‘єктах і взагалі нікого. Збиратиму на жорстку розмову - і замовників робіт, і виконавців. Так не буде. Я змінююсь, і вам не заздрю», – йдеться у дописі Ігоря Гундича.

Також голова ОДА подивився, як просуваються роботи на медичних об’єктах – Житомирському онкологічному диспансері та реанімаційному відділенні №2 обласної лікарні ім. Гербачевського.

Про це він також повідомив у Facebook, зазначивши, що «найкращий технагляд –виїзд на роботи без попередження і у вихідний».

«Перевіряю будівництво об‘єктів, на які держава і область спрямовують мільйони. Завершуємо будівельні роботи в реанімаційному відділенні №2 обласної лікарні ім. Гербачевського, чого заклад потребував десятки років. Відділення реконструюється за євростандартами та технологіями чистих приміщень, що необхідно для отримання міжнародних сертифікатів. На фініші - операційна для вже придбаного ангіографа та приміщення під сам апарат. Також завершуємо першу чергу реконструкції онкодиспансеру і паралельно добудовуємо корпус», – написав губернатор у соцмережі.

Нагадаємо, 27 червня 2018 року Ігор Гундич розповідав, що центральний житомирський стадіон «Полісся» планують відкрити до кінця року, що минув. А в жовтні 2018-го заступник голови Житомирської облдержадміністрації Роман Щебетов повідомляв, що на стадіоні монтують конструкцію для накриття трибуни та влаштовують фінальний шар асфальтного покриття навколо поля. У коментарі Житомир.info в жовтні 2018 року заступник голови ОДА Роман Щебетов казав, що підрядник робить вся для того, аби завершити реконструкцію стадіону до кінця листопада. Реконструкцію футбольного полія з 2016 року проводить житомирська фірма «Елітбуд-1».

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2018 року головний лікар Обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського розповідав керівникам облради, що на капітальний ремонт відділення реанімації і інтенсивної терапії № 2 та відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих № 2 необхідно орієнтовно 14-16 млн грн.

У жовтні 2018 року прес-служба Житомирської обласної ради інформувала, що реконструкцію КУ «Обласний онкологічний диспансер» заплановано завершити до кінця 2019 року. На ремонтні роботи буде спрямовано 15 млн грн – по 7,5 млн грн з коштів ДФРР та обласного бюджету.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон "Полісся" ремонт реконструкція  
Матеріали по темі