Суспільство

Громада села в передмісті Житомира ухвалила рішення про перехід ​​до ПЦУ

3 березня 2019, 14:46

Уранці 3 березня громада села Глибочиця Житомирського району на зборах ухвалила рішення про перехід до Православної церкви України. Таке рішення ухвалили більшістю голосів: усього на голосування зареєструвались 360 прихожан, за перехід до ПЦУ проголосували 269 громадян.

Під час зборів священики, які проводили служби в храмі, кілька разів закликали громадян не розділяти громаду і висловити свою підтримку митрополиту Онуфрію і Українській православній церкві Московського патріархату.

Натомість більша частина громади закликала провести голосування і остаточно визначити питання про перехід до ПЦУ. Разом із тим, вони закликали батюшку підтримати вибір громади.

Втім, священики закликали вірян, які підтримують УПЦ МП, заходити до храму і не допустити захоплення церкви.

Тим часом громадяни, які залишились на подвір'ї храму, проголосували за перехід до Православної церкви України. Остаточні результати голосування - 269 з 360 зареєстрованих членів громади проголосували «за» перехід до ПЦУ.


Як повідомляв Житомир.info, станом на 2 березня 2019 року вже 35 релігійних громад Житомирської області перейшли до Православної церкви України.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: церква ПЦУ релігійна громада Глибочиця  
Матеріали по темі